,,Społecznik Roku 2020''

16-09-2020

Ruszyła 12 edycja konkursu o tytuł ,,Społecznika Roku'' tygodnika ,,Newsweek Polska''. Konkurs kierowany jest do osób, które bezinteresownie pomagają innym w czasie epidemii, od lat udzielają się społecznie, wspierając najbardziej potrzebujących i aktywizując społeczności lokalne.

W tegorocznej edycji ,, Społecznika Roku''  można zgłaszać kandydatów w trzech kategoriach:

-ogólnopolskiej,

-lokalnej oraz

-w kategorii zaangażowanie społeczne w czasie epidemii COVID-19.

Wnioski w Konkursie mogą składać: organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, firmy, związki wyznaniowe oraz osoby fizyczne (pod warunkiem wskazania organizacji/instytucji mogącej udzielić referencji).

Poniżej przedstawiamy wzory wniosków zgłoszeniowych wraz z regulaminem, a także szczegółowe informacje o konkursie.

Wnioski z nominacjami można przesyłać do  30.09.2020 r. (włącznie) na adres .

Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.filantropia.org.pl/post/spolecznikroku oraz www.spolecznikroku.newsweek.pl

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur