300 tys. zł dla Gminy Baranów Sandomierski

08-03-2019

Wśród 60 promes, które otrzymały samorządy na remont lub odbudowę infrastruktury zniszczonej w wyniku zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej znalazła się gmina Baranów Sandomierski.

Promesa dla Gminy Baranów Sandomierski dotyczy pomocy finansowej z budżetu państwa na realizację zadań związanych z:

1) Remontem drogi gminnej Nr.100060R w miejscowości Marki-Ślęzaki.

W ramach planowanych robót przewiduje się wykonanie nawierzchni z kamienia, na długości 600 mb.

2) Przebudową odcinka sieci wodociągowej na ul. Kościuszki w Baranowie Sandomierskim na długości 300 mb.

3) Remontem drogi w Skopaniu (ul. Cegielniana).

W ramach prac wykonana zostanie nawierzchnia z kamienia, na długości ponad 400 mb.

Kwota udzielonej pomocy finansowej wynosi 300 tys. zł, nie więcej jednak niż 80% wartości zadania po udzieleniu zamówienia publicznego.

Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2019-03-08