Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ZAPRASZA

10-11-2015

Firma PrimeBit Studio Sp. z o.o. we współpracy z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji „Praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców po nowej perspektywie 2014-2020 ‑ możliwości rozwoju firmy”, organizowanej w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która odbędzie się w dniu 17 listopada 2015 r. w Rzeszowie, w siedzibie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., przy ul. Szopena 51 w Rzeszowie, w sali konferencyjnej nr 209 (1 piętro budynku).

Konferencja jest adresowana wyłącznie do firm produkcyjnych, firm z branży transportowej, logistycznej, budowlanej oraz hotelarskiej z województwa podkarpackiego, zainteresowanych możliwościami pozyskania wsparcia umożliwiającego rozwój innowacyjności i wzrost konkurencyjności na rynku.

szczegóły :    http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/wydarzenia/praktyczny-przewodnik-dla-przedsiebiorcow-po-nowej-perspektywie-2014-2020-mozliwosci-rozwoju-firmy.html

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Lidia Ciesielska