"Akcja Aktywacja-YEI

06-10-2016

Projekt zaadresowany jest do młodzieży w wieku 18-24 lat, która obecnie nie pracuje i nie uczy się. Zakłada on aktywizację młodzieży poprzez wyposażenie w dodatkowe kwalifikacje i umiejętności zawodowe, zdobycie doświadczenia zawodowego w trakcie trzymiesięcznych, płatnych staży oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Dodatkowo uczetsnicy mają zapewniony zwrot kosztów dojazdu na zajęcia, posiłek w trakcie zajęć oraz ubezpieczenie NNW. Istnieje równiez możliwość refundacji kosztów opieki nad dziećmi lub osobami zależnymi w czasie uczestnictwa w projekcie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu na stronie http://podkarpacka.ohp.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-238

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: Anna Smykla