"Autobus Energetyczny"

02-10-2015

Miejsko Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Stalowej Woli wziął udział w projekcie ""Autobus Energetyczny- mobilne centrum edukacyjno-informacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu". Narzędziem, do realizacji tej inicjatywy, jest autobus miejski wyposażony w materiały, przedstawiające najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie poszanowania energii.

Eksperci jeżdżacy autobusem tworzą grupę doradczą, która oferuje  nieodpłatną, niezależną i najbardziej aktualną wiedzę na tematy związane ze zmianami klimatu i efektywnością energetyczną.

W dniu 7 października 2015 roku w godzinach od 8.00 do 16.00 autobus energetyczny stanie przed budynkiem Środowiskowego Domu Kultury w Skopaniu. Obok przeprowadzanych w autobusie  pokazów i prezentacji ekspreci przeprowadzą szkolenia dla szkół z terenu Gminy Baranów Sandomierski według poniższego harmonogramu:

Godz. 8.00                           Zespół Szkół w Skopaniu

Godz. 8.45                           Publiczna Szkoła Podstawowa w Durdach

Godz. 9.30                           Zespół Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim

Godz. 10.15                         Zespół Szkół w Woli Baranowskiej

Godz. 11.00                         Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowicy