Bezpieczniej przy przedszkolu w Dąbrowicy.

10-05-2018

W dniu 9 maja dokonano odbioru prac, które polegały na utwardzeniu miejsc parkingowych przy przedszkolu w Dąbrowicy. Zakres wykonanych robót obejmował ułożenie nowej nawierzchni z kostki betonowej oraz robót porządkowych w obrębie i sąsiedztwie wykonanej inwestycji.

Parking zyskał dużo więcej przestrzeni, czego efektem jest zwiększona ilość miejsc postojowych do 12. Wykonano również przestronny, wyłożony kostką wjazd, który zapewni komfort wjeżdżającym i wyjeżdzającym z przedszkola użytkownikom ruchu. Koszt całego przedsięwzięcia to przeszło 30 tys. zł.

Wykonawcą była firma Kambud Roman Tarasiński z Baranowa Sandomierskiego, która udzieliła 60-cio miesięcznej gwarancji na zrealizowane zadanie.

Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2018-05-10