Bezpłatna pomoc psychologiczna on-line

27-04-2020

Przypominamy, że od zeszłago miesiąca na terenie Gminy Baranów Sandomierski uruchomiono bezpłatną pomoc psychologiczną dla wszystkich mieszkańców. Wsparcie psychologów i psychoterapeutów, udzialane  jest za pomocą metody on-line.

W obliczu zaistniałej sytuacji, pomoc psychologiczna udzialana jest osobom, które poszukują wiedzy o tym:

- jak rozmawiać z dziećmi o emocjach - leku, stresie, złości  i okazywać im wsparcie w obliczu nowej sytuacji społecznej związanej z zagrożeniem wirusowym?

-jak radzić sobie z własnym stresem, lękiem i innymi negatywnymi emocjami tak, by nie wpływały one na naszych najbliższych?

-jak dbać o relacje w dobie kwarantanny i przymusowej izolacji?

- jak budować kontakt z uczniami ucząc zdalnie?

Pomoc uzyskasz dzwoniąc na skype/ CST SELF lub pod  nr telefonu : 578-777-568  w godzinach od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piatku .

Osoba publikująca: Ewelina Biała
Osoba aktualizująca: Ewelina Biała