Bezpłatne badanie słuchu.

04-05-2018

W ramach „Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu”, firma MARMED realizuje bezpłatne badania słuchu. Celem Programu jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o profilaktyce narządu słuchu. Badania są pierwszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania ubytków tego narządu.

W dniu 11.05.2018 r. (tj. piątek) w Baranowie Sandomierskim, na płycie rynku głównego w godzinach od 7:30 do 16:00, zaparkuje specjalnie przygotowany i wyposażony pojazd- mobilne centrum badań, pozwalający na rzetelne sprawdzenie słuchu pacjentów. Badania będą wykonywali specjaliści- dyplomowani protetycy słuchu. Badanie słuchu jest nieinwazyjne i bezbolesne, może mu się poddać każdy, bez skierowań czy rejestracji. Wszyscy chętni przejdą przez krótki kilkuminutowy test. Jeżeli wykaże on jakiekolwiek nieprawidłowości, zostanie wykonane drugie, dokładniejsze badanie audiometryczne. Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretną informację na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryto ubytki słuchu.

Więcej szczegółów na stronie: www.marmed.pl

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-05-04