Bezpłatne Szkolenia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sand.

29-09-2020

W ramach koncepcji "Uniwersytetu Samorządności" objętej "Podkarpackim Programem Odnowy Wsi na lata 2017-2020" dofinansowanym ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego, Gmina Baranów Sandomierski realizuje zadanie pn. ,, Organizacja wykładów i zajęć praktycznych w ramach koncepcji Uniwersytetu Samorządności’’. Podczas organizowanych zajęć mieszkańcy mogą skorzystać z cyklu bezpłatnych szkoleń.

Za nami już pierwsze zajęcia z pierwszej pomocy, wykład ekologiczny oraz wykłady i warsztaty etnograficzne dotyczące rękodzieła lasowiackiego oraz pochodzenia i cech lasowiackiej grupy etnograficznej.

Dzięki uczestnictwie w projekcie mieszkańcy mogą wybrać interesujące zajęcia w poszczególnych blokach tematycznych:

• blok samorządowo- obywatelski
  • blok ekologiczny
  • blok etnograficzny
  • blok zajęć praktycznych

Zapraszamy serdecznie na kolejne zajęcia!

29 września odbedzie się wykład ekologiczny, z kolei w dniach 30.09 oraz 2-3.10 wykłady samorządowo-obywateleskie.  Ostatnie szkolenia odbędą się 8 października podczas zajęć z pierwszej pomocy.

Szczegóły na plakacie.

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur