Bezpłatne szkolenie na Certyfikowanego Instalatora Systemów Fotowoltaicznych

04-07-2019

Ośrodek szkoleniowy On Sp. z o.o. zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu na Certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych z uprawnieniami elektroenergetycznymi do 1 Kv.

Kto może się zakwalifikować do projektu ?

Osoby w wieku 50+, które zamieszkują teren województwa Podkarpackiego

Krótko o szkoleniu:

Miejsce: Rzeszów

Czas trwania: 8 dni w godzinach  9.00 – 17.00

Zakres:

5 dni (40 godz.) – urządzenia elektroenergetyczne – egzamin na uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV w kat. E i/lub D

3 dni (24 godz.) – montaż i projektowanie systemów fotowoltaicznych

Termin: 24-28 lipiec 2019 (część dotycząca uprawnień elektroenergetycznych) oraz 2-4 sierpień 2019 (część dotycząca systemów fotowoltaicznych)

Szkolenie jest finansowane ze środków unijnych w 100 %, dotacja obejmuje:

- materiały szkoleniowe,

- catering,

- opłatę egzaminacyjną oraz koszt wydania świadectwa kwalifikacyjnego w zakresie dozoru i/lub eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV.

W przypadku zainteresowania należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenia RODO, które są do pobrania poniżej. Uzupełnione dokumenty trzeba przesłać na adres mailowy .

Więcej informacji: Aleksandra Słupek / nr tel. 795 114 089 / e-mail: aj@on-eco.pl oraz na stronie internetowej: on-eco.pl

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2019-07-04