Biwak w Baranowie Sandomierskim.

10-07-2017

W dniu 7 lipca 2017 r. do Baranowa Sandomierskiego  przypłynęła międzynarodowa grupa kajakarzy, w ramach spływu całego szlaku żeglownego Wisłą VISTULIADA. Kajakarze rozbili na nocleg obóz namiotowy na Bazie WOPR  obok wału Wisły w Baranowie Sandomierskim.  Uczestników spływu przywitali uroczyście przedstawiciele władz Gminy Baranów Sandomierski –Pan Marek Mazur Burmistrz Miasta i Gminy oraz Przewodniczący Zarządu Osiedla w Baranowie Sandomierskim -Pan Kazimierz Ślęzak. Ponadto  w spotkaniu uczestniczyli miejscowi kajakarze z nieformalnej grupy Przyjaciele znad Wisły, a także mieszkańcy innych miejscowości naszej gminy.

W sobotę rano grupa kajakarzy składająca się z przedstawicieli Polski, Norwegii, Rumunii i Irlandii  odpłynęła w dalszą drogę – Wisłą do Gdańska.

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: Anna Smykla