Boiska sportowe w Gminie po pielęgnacji gotowe do użytku

31-05-2016

Pielęgnacji i konserwacji poddane zostały Orliki i pozostałe boiska sportowe o nawierzchni ze sztucznej trawy, jak również kort tenisowy w parku osiedlowym w Skopaniu. Prace na boiskach Orlik w Woli Baranowskiej i Dąbrowicy polegały na czyszczeniu nawierzchni boisk wraz z górną warstwą wypełnienia przy użyciu specjalistycznej maszyny Verti-Top WB, rozluźnieniu wypełnienia za pomocą specjalnej szczotki sprężynowej Verti-Grom, dosypanie granulatu w ilości 1 tony na boisko, oczyszczenie z chwastów i szczotkowanie boisk przy użyciu specjalistycznych szczotek Verii-Broom.

Natomiast na boiskach sportowych w Ślęzakach, Dąbrowicy – stadion, Durdach, Knapach, Skopaniu –szkoła, Skopanie –kort tenisowy, Skopanie Górka, Dymitrów Mały, Dymitrów Duży i Baranów Sandomierski prace polegały na czyszczeniu nawierzchni boisk wraz z górną warstwą wypełnienia przy użyciu specjalistycznych maszyn Verti-Top W, rozluźnieniu wypełnienia za pomocą specjalistycznych szczotek sprężynowych Verti-Grom, oczyszczeniu z chwastów i szczotkowaniu boisk przy użyciu specjalistycznych szczotek Verti-Broom.

Wykonawcą zadania było Przedsiębiosrstwo Produkcyjno-Handlowe MATSPORT ze Stalowej Woli. Cała wartość zadania wyniosła 8 664,52 zł.

Wszystkim mieszkańcom Gminy korzystającym z w/w obiektów sportowych życzymy bezpiecznego korzystania z boisk.

Osoba publikująca: Marek Barszcz
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz