Budowa boiska sportowego w Knapach

04-11-2014

W dniu 13.10.2014 r. podpisano umowę z BUDOWNICTWO Firma Doradczo-Inwestycyjna Jan Pluta z siedzibą w Wojkowie na zadanie „Budowa boiska sportowego w Knapach”.

W ramach projektu zostanie wykonane boisko o wymiarach 27m x 17m , które będzie znajdowało się obok Publicznej Szkoły Podstawowej w Knapach. Nowe miejsce do uprawiania sportu będzie składało się z boiska do mini piłki nożnej i piłki siatkowej, zostanie pokryte sztuczną nawierzchnią oraz ogrodzone piłkochwytami na wysokości 6 metrów za bramkami
i 4 metrów przy dłuższych bokach.

Termin wykonania inwestycji przypada na koniec listopada.

Realizacja przedsięwzięcia ma na celu pełnienie funkcji dydaktycznych dla uczniów Szkoły Podstawowej, poprawę poziomu życia, integrację mieszkańców oraz umożliwienie im wspólnego i rodzinnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Całkowita wartość projektu: 135 000,00 zł

Osoba publikująca: Tomasz Priuś