Budynki oświatowe gotowe na rozpoczęcie nowego roku szkolnego

01-09-2017

Podczas tegorocznych wakacji trwały intensywne prace remonotwo –budowlane w poszczególnych obiektach oświatowych. W budynku Przedszkola w Skopaniu wykonano nowe podłogi z paneli, odświeżone zostały ściany wewnątrz budynku. Podobny zakres prac wykonany został w budynku Przedszkola w Dąbrowicy, tj. wymienione zostały panele oraz dołożone płytki we wszystkich pomieszczeniach budynku. Wykonano szpachlowanie, malowanie ścian wewnętrznych, wymieniono instalację elektryczną i centralnego ogrzewania. W budynku Szkoły Podstawowej w Woli Baranowskiej odwoniono świetlicę na piętrze budynku oraz zabudowano wystające elementy instalacji centralnego ogrzewania na korytarzu głównym parteru budynku.

Środki na materiały w/w prac pochodziły z budżetu gminy, funduszy sołeckich, natomiast wykonane zostały przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy, Grupy Robót Publicznych oraz Gminnego Zakładu Użyteczności Publicznej

W celu zabezpieczenia wyremontowanego budynku Przedszkola w Skopaniu powstało nowe ogrodzenie panelowe od strony parkingu. Wykonane zostało z paneli przemysłowych. Wykonawcą zadania była firma OWBET Wojciech Pyziński z siedzibą w Padwi Narodowej.

Ponadto na elewacjach budynków Szkół Podstawowych oraz Przedszkoli w Woli Baranowskiej i w Skopaniu zamontowane zostały nowe napisy. Dzięki czemu obiekty te zyskały nowe oznaczenia, pozytywnie wpływające na wygląd estetyczny budynków.

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Agnieszka Gajda