Coraz bliżej powstania nowego obiektu sportowego na terenie naszej Gminy

24-07-2017

Przedstwaiciele Samorządu Gminy Baranów Sandomierski przy udziale inspektorów nadzoru powołanych w celu kontroli nad prawidłową realizacją zadania, w dniu 21 lipca br. przekazali  wykonawcy robót budowlanych,  plac pod budowę sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Woli Baranowskiej.

Przypomnijmy, inwestycja realizowana będzie przez FIRMĘ BUDOWLANĄ REM-BUD-I Bronisław Drąg spółka jawna z siedzibą w Stalowej Woli. Nadzór nad jej realizacją sprawować będzie Przedsiębiorstwo Usługowe OLTAR mgr inż. Teresa Olechowska z siedzibą w Tarnobrzegu.

Zakres prac obejmuje budowę sali gimnastycznej z trybunami oraz m.in. utworzenie zaplecza socjalno-technicznego, sanitariatów, w tym oddzielne dla osób niepełnosprawnych,  szatni męskich i damskich, wraz z węzłami sanitarnymi, magazynu na sprzęt porządkowy oraz pomieszczenia technicznego.

Zadanie zostanie zrealizowane do końca października 2018 r., za kwotę  3 188 560,00 zł brutto. Inwestycja współfinansowana jest ze środków pozyskanych z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Agnieszka Gajda