Cykliczne spotkanie Sołtysów i Przewodniczących Zarządów Osiedli

30-09-2020

W dniu 29 września 2020 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim odbyło się spotkanie Sołtysów i Przewodniczących Zarządów Osiedli.

Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia tablic urzędowych oraz pamiątkowych przypinek pins z logo Gminy Baranów Sandomierski dla każdego
z Sołtysów i Przewodniczących Zarządów Osiedli.

Podczas spotkania głównymi tematami były bieżące sprawy poszczególnych miejscowości oraz rozbieżności pomiędzy liczbą zameldowanych mieszkańców Gminy, a liczbą wyborców ujętych w wykazie z kartoteki aktualnych mieszkańców. W związku z powyższym, podjęto decyzję o wdrożeniu działań przez Sołtysów i Przewodniczących Zarządów Osiedli zachęcających mieszkańców do zameldowania się na terenie naszej Gminy.

W ramach działań, planowane jest wprowadzenie loterii meldunkowej dla osób, które zameldują się na terenie Miasta i Gminy  Baranów Sandomierski.

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur