Dobiegają końca prace przy budowie chodników przy drogach wojewódzkich w Gminie

11-12-2015

Przypomnijmy.

Ze względu na łuk drogi i niemożność przesunięcia przystanku bliżej skrzyżowania z drogą gminną, przystąpiono do realizacji zadania budowy chodnika na dł. 402mb, łączącego przystanek autobusowy z drogą gminną w Suchorzowie.

W związku z prowadzonymi pracami kierowcy poruszający się drogą wojewódzką 985 w miejscowości Suchorzów muszą liczyć się z utrudnienimi w ruchu, gdzie na czas prowadzonych robót wprowadzono ruch wahadłowy.

Również w Siedleszczanach przy DW 985 powstaje chodnik łączący przystanek autobusowy z drogą gminną. Chodnik wraz z kompleskowym odwodnieniem budowany jest na odcinku dł. 130mb.

Inwestorem w obydwu przypadkach jest Województwo Podkarpackie przy udziale znaczących środków finansowych z budżetu Gminy Baranów Sandomierski. Termin realizacji przedmiotowych robót ustalony został do dnia 15.12.2015 r.

W dniu 11-12-2015 dokonano odbioru 30mb chodnika w Woli Baranowskiej przy drodze wojewódzkiej 872. Roboty odebrano bez zastrzeżeń.

Osoba publikująca: Marek Barszcz
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz