Dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki dla KS WISAN

17-12-2018

Założeniem projektu był zakup sprzętu sportowego dla dzieci i młodzieży biorącej udział w treningach i meczach KS WISAN. W ramach projektu planowany jest zakup kompletu bluz sportowych dla trampkarzy oraz dwie bramki samorozkładające, piłki meczowe, pulsometry oraz tyczki łukowe. Ponadto w ramach dotacji sfinansowane zostaną wynagrodzenia kadry szkoleniowej. W ramach tego programu KS WISAN wniósł wkład własny w wysokości min. 10% otrzymanej dotacji w ramach czego sfinansował częściowo wynagrodzenia kadry trenerskiej. W ubiegłych dwóch latach KS WISAN pozyskał dotacje w ramach programu KLUB 2016 i KLUB 2017. Tegoroczna dotacja jest kontynuacją działań Zarządu związanych z pozyskiwaniem środków na rozwój sportu w Skopaniu i doposażenie Klubu w sprzęt sportowy który uatrakcyjnia zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Organizacja zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży pozwala na zapełnienie czasu wolnego co przeciwdziała niekontrolowanemu spędzaniu wolnego czasu, a przez to zapobiega patologiom społecznym i uzależnieniom. Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są z nastawieniem na koordynację ruchową, poprawę i doskonalenie techniki gry w piłkę nożną.

Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2018-12-17