Durdy z Centrum Rekreacji

13-07-2018

W tym tygodniu dokonano odbioru technicznego prac związanych z przebudową budynku Domu Wiejskiego w Durdach z przeznaczeniem na Centrum Rekreacji. Podczas odbioru Komisja dokonała przeglądu wykonanych robót, zawracając uwagę na drobne usterki, które Wykonawca usunął bez zbędnej zwłoki.

W ramach prac wykonano docieplenie ścian zewnętrznych, wymieniono stolarkę okienną i drzwiową, przebudowano pomieszczenia zaplecza technicznego i kuchennego, trzech sanitariatów w tym jednego przystosowanego dla osób niepełnosprawnych, wykonano nową instalację elektryczną, gazową i wodno-kanalizacyjną. Przebudowano wejścia wraz z budową klatki prowadzącej do Centrum Rekreacji, w celu przystosowania obiektu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Zadanie wykonała firma REMBISZ Sp. z o.o. za kwotę ponad 470 tys. zł. Należy podkreślić, że na w/w inwestycję Gmina otrzymała dofinansowanie z programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” w wysokości 200 000,00 zł.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Michał Dolecki