Działki na sprzedaż.

07-02-2018

Gmina ma na sprzedaż działki budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach w stosunku do tych dostępnych na rynku nieruchomości i jest to z pewnością idealna okazja dla osób planujących budowę domu. Dwie działki zlokalizowane w Skopaniu, mają odpowiednio 1051 m2  oraz 717m2. Zakup po preferencyjnych cenach wiąże się jednak z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu mieszkalnego na tej działce w ciągu pięciu lat od podpisania aktu notarialnego. W przypadku, gdy nabywca nie zrealizuje tego warunku w terminie pięciu lat- będzie musiał zapłacić 7% wywoławczej ceny netto za każdy rok przekroczenia terminu.

Osoby zainteresowane budową domu w miejscowości Knapy, mogą również skorzystać z możliwości nabycia działki- jednej o wielkości 1460m2 , zaś drugiej o powierzchni 1341m2 . Należy podkreślić fakt, że sprzedaż w/w działek jest prowadzona w trybie przetargowym, zaś wszelkie szczegóły dotyczące sprzedaży znajdą Państwo w zakładce BIP- „Przetargi-ogłoszenia”: www.baranowsandomierski.pl/bip/przetargi-ogloszenia

Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2018-02-07