Dzień Działkowca z Mieszkańcami.

19-09-2018

Zarząd ROD "WISAN" postanowił świętować nie tylko w zamkniętym wąskim gronie na swoim ogrodzie, lecz razem z innym mieszkańcami Osiedla. W organizację uroczystości włączyło się Stowarzyszenie Rodzin Katolickich wspierając finansowo Zarząd ROD w tym przedsięwzięciu. Nie mogło więc zabraknąć domowego ciasta, kiełbaski z grilla, a dla wszystkich, którzy przybyli aby świętować z działkowiczami czekał smaczny posiłek z niebagatelnie pokaźnej patelni. Stąd też, kto przybył na uroczystość, z pewnością nie odszedł głodny.

Organizatorzy zadbali, aby miło spędzić czas przy dobrej muzyce, która ku wieczorowi zachęciła co niektórych do tańca. Pomyślano również o najmłodszych, którzy bez ograniczeń mogli korzystać z bezpłatnej zjeżdżalni.  W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy p. Marek Mazur i zastępca Prezesa Okręgowego Zarządu PZD w Rzeszowie p. Jan Lis. Za pomoc w rozwoju ogrodu Prezes Zarządu ROD WISAN w Skopaniu p. Edward Rusin wręczył p. Burmistrzowi pamiątkowy grawerton z podziękowaniem za dobrą współpracę.

Został również rozstrzygnięty konkurs na "Wzorową Działkę 2018" o nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski. Wyróżnionym działkowiczom wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu ogrodowego i wypoczynkowego. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego święta.

red: Krystyna Rusin

Zdjęcia z tego wydarzenia są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce galeria: www.baranowsandomierski.pl/galeria/dzien-dzialkowca-w-skopaniu

Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2018-09-19