Dzień Dziecka na golfowo .

01-06-2016

"Dzień Dziecka na golfowo .

Z okazji Dnia Dziecka w dniu 29.05.2016r UKS IRON GOLF z Dąbrowicy zorganizował juniorski turniej golfa .Zawody odbyły się dzięki życzliwości Zamkowej Akademii Golfa w Baranowie Sandomierskim.Młodzi golfiści  rozegrali trzy dołki par 3 o miejsce i honor .W klasyfikacji końcowej wyłoniono najlepsze 4 wyniki turnieju.

Pierwsze miejsce Bartek Dolecki ze Skopania , drugie miejsce Anna Hynowska z Tarnobrzega , trzecie miejsce Izabela Kobylarz z Dąbrowicy , czwarte miejsce Kacper Kuśmierz ze Świniar .  Były medale,brawa i gratulacje.Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie a dzieciom za  udział i grę Mamy pewność ,że o Kacprze,Izie,Ani i Bartku jeszcze usłyszymy .

W tym dniu była świetna okazja do zabaw golfowych , które członkowie UKS-u di Zamkowa Akademia Golfa oferowali bezpłatnie wszystkim chętnym poznania tajników gry w  golfowa.

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: