Dzień Dziecka w Gminie

31-05-2019

Drogie Dzieci,

W tym wyjątkowym Dniu, życzymy Wam mocnej wiary w samego siebie, wielu marzeń, dużo odwagi i cierpliwości aby wytrwale dążyć do wyznaczonych celów. Wiele miłości, która dodaje skrzydeł oraz radości i szczęścia, które towarzyszyć Wam będą każdego dnia.

Marek Mazur – Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski wraz z pracownikami
Wacław Smykla – Przewodniczący Rady Miejskiej

W związku z obchodzonym, jak co roku „Dniem Dziecka” - w poszczególnych miejscowościach Gminy zostanie zorganizowanych szereg atrakcji, z których będą mogli skorzystać zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy tego święta. Poniżej przedstawiamy harmonogram imprez dla wszystkich dzieci z terenu Gminy, na które w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy:

2 czerwca – Zawody Wędkarskie na Zbiornikach Wodnych w Baranowie Sandomierskim.
- godz. 6:00-10:00 -  Zawody indywidualne o puchar Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski

- godz. 15:00-18:00 - Rodzinne zawody wędkarskie dla członków rodzin wraz z dziećmi. Zbiórka uczestników o godz. 14:30, obok zbiorników wodnych przy ul. Mickiewicza.

Zawody odbędą się w trzech kategoriach wiekowych: junior starszy, junior młodszy oraz młodzież. Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni medalami oraz dyplomami. Ponadto dla wszystkich dzieci z okazji Ich święta, przewidziano słodki poczęstunek oraz pieczenie kiełbasek. Podsumowanie oraz wręczenie pucharów i medali, odbędzie się około godziny 18:30 (po zakończeniu zawodów rodzinnych)

2 czerwca – Strażacki Dzień Dziecka  w Suchorzowie od godziny 13:00 do 18:00 obok strażnicy OSP. W programie m.in.:

- pokaz małych strażaków z Suchorzowa oraz sprzętu strażackiego
- gry i zabawy, loteria fantowa z nagrodami, zjeżdżalnia, zamek z kulkami, karuzela
- lody napoje, grill

2 czerwca – Piknik Rodzinny w Woli Baranowskiej na kompleksie boisk sportowych „Orlik”. Rozpoczęcie o godzinie 15:00. W programie m.in.:

- Występy przedszkolaków, pokaz „Samby” i karate
- Rozgrywki sportowe
- Dmuchane zjeżdżalnie, karuzela
- Loteria fantowa z nagrodami
- Lody, zapiekanki, ciasta

3 czerwca – Dzień Dziecka na Zamku w Baranowie Sandomierskim w godzinach: 9:00- 14:00. Bilet wstępu to koszt 6 zł/os  - w tym zawiera się danie grillowe i lody. W programie m.in.: