Dzień Dziecka w Przedszkolu w Skopaniu

14-06-2016

Dzień Dziecka w Przedszkolu w Skopaniu

W tym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji. Uroczyste rozpoczęcie „Dnia Dziecka” nastąpiło w ŚDK    w Skopaniu przedstawieniem teatralnym pod tytułem „W krainie baśni i bajek”. Spektakl został przygotowany przez nauczycielki z przedszkola, kierownika ŚDK w Skopaniu i rodziców dzieci przedszkolnych.   Przed rozpoczęciem spektaklu życzenia dzieciom złożył i podarował słodki poczęstunek Burmistrz Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim -  Pan Marek Mazur.  Do wspólnego świętowania zaproszone zostały również dzieci z klas I –III Szkoły Podstawowej w Skopaniu. Po spektaklu dzieci bawiły się w parku przy przedszkolu na „dmuchańcach”, zjadły kiełbaskę z grilla. Do dzieci przedszkolnych dołączyli po pracy również rodzie. Przy pięknej pogodzie  miło upłynął czas tego szczególnego dnia.

Składamy podziękowania:

Pani Renacie Dymka - dyrektor MGOK w Baranowie Sandomierskim, Panu Wojtkowi Gwoździowskiemu - za poświęcenie czasu (próby) i późne powroty do domu, szczególne podziękowania kierujemy do rodziców za podjęcie się tego wyzwania. Nagrodą niech będzie radość  i zachwyt dzieci oraz długie brawa.

• Scenariusz: Bożena Mądrzak, Justyna Lombara
  • Reżyseria: Dorota Surowiec; Elżbieta Lipska, Wojciech Gwoździowski (asystenci)
  • Opracowanie muzyczne, nagłośnienie: Justyna Lombara, Mateusz Mitka
  • Makijaż- Marta Kosior