„Dzień Seniora”

01-10-2019

W ubiegłą sobotę 28 września w Centrum Rekreacji w Durdach uczestnicy projektu „Senior aktywny i spełniony” świętowali Dzień Seniora.

Dzień Seniora obchodzony jest:

• 1 października jako Międzynarodowy Dzień Osób Starszych,
  • 20 listopada jako Ogólnopolski Dzień Seniora,
  • 20 października jako Europejski Dzień Seniora.

Stowarzyszenie „Tor Rozwoju” chcąc uczcić i wyróżnić w kalendarzu tę okazję zorganizowało w Centrum Rekreacji w Durdach Dzień Seniora. Był tort, śpiewy i tańce do późnego wieczora. Życzenia seniorom z okazji ich święta złożyli zaproszeni goście: Poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Ewa Draus oraz Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski Marek Mazur. Tego dnia dużą dawkę dobrej zabawy zapewnił koncert pt. „Skaner reaktywacja” w wykonaniu grupy kabaretowo-teatralnej „Studio Żarcik” z Padwi Narodowej.

Projekt „Senior aktywny i spełniony” dofinansowany ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020

Osoba publikująca: Agata Dul
Osoba aktualizująca: Agata Dul