Ferie 2015

26-02-2015

W środę w hali sportowej w skopaniu odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci z terenu gminy. W turnieju udział wzięły zespoły z Woli Baranowskiej, Baranowa Sandomierskiego oraz ze Skopania. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Ponieważ  turniej miał na celu propagowanie aktywności fizycznej w celu zachowania zdrowia, upowszechnienie wzorca aktywnego wypoczynku oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec własnej sprawności fizycznej organizatorzy postanowili wręczyć tylko nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza turnieju Igora Janika ze Skopania, najlepszego strzelca Tomasza Jarosza z Woli Baranowskiej oraz najlepszego piłkarza Wiktora Nowaka z Baranowa Sandomierskiego.
          Na zakończenie ferii w sobotę 14.02 2015r Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury  w Baranowie Sandomierskim zorganizował Amatorski Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski. Turniej ten ma już wieloletnią tradycję i na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim. 14.02.2015r.wzięło w nim udział cztery drużyny z terenu gminy. Wyłonienie zwycięzcy turnieju nastąpiło systemem każdy z każdym. Najlepszym zespołem turnieju okazał się zespół KULTURLANI Baranów Sandomierski, który dopiero w ostatnim zaciętym meczu z BAFANA BAFANA Skopanie zapewnił sobie pierwsze miejsce spychając tym samym drużynę ze Skopania na drugie miejsce. Trzecie miejsce również zostało wyłonione w meczu bezpośrednim gdzie drużyna WCZORAJSI Wola Baranowska pokonali GLADIATORÓW ze Skopania. Obsadę sędziowską stanowili sędziowie Wojciech Ciołek oraz Mariusz Koper. Pamiątkowe puchary za miejsca I-III  oraz statuetki dla najlepszego zawodnika Tomasza Pluty, strzelca Pawła Wilka, bramkarza Łukasza Mitki wręczył fundator nagród Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski Pan Marek Mazur.

.

Osoba publikująca: Tomasz Pruś