Gmina Baranów Sandomierski udzieliła pomocy finansowej dla Powiatu Tarnobrzeskiego

20-04-2017

Podziału pieniędzy na inwestycje w gminie Baranów Sandomierski i gminie Nowa Dęba, radni powiatowi dokonali na ostatniej sesji. Decyzja radnych dała zielone światło Zarządowi Powiatu na realizację konkretnych inwestycji na terenie tych dwóch gmin. W Gminie Baranów Sandomierski, dzięki udzielonej pomocy finansowej w wysokości 145 tys. zł Zarząd Dróg Powiatowych planuje  realizację takich zadań jak:

1. „Budowa zatok postojowych w ciągu drogi powiatowej Nr 1121 R relacji Suchorzów – Gawłuszowice – ul. Mickiewicza w Baranowie Sandomierskim”

2 „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1117 R relacji Tarnowska Wola – Wola Baranowska w zakresie budowy chodnika w miejscowości Kaczaki – etap II”

3. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1119 R relacji Durdy – Marki – Józefów (ul. Leśna) w zakresie budowy chodnika w miejscowości Marki – etap II”

4. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1117 R relacji Tarnowska Wola – Wola Baranowska w zakresie budowy chodnika od remizy OSP do Domu Ludowego w miejscowości Dąbrowica – etap I”

Realizacja wyżej wymienionych zadań będzie możliwa dzięki udzielonej pomocy finansowej jak również dzięki wykonaniu dokumentacji projektowej przez Samorząd Gminy Baranów Sandomierski w formie pomocy rzeczowej na budowę chodników przy drogach powiatowych w msc. Dąbrowica, Kaczaki i Marki.

MB

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska