Gmina szuka Wykonawców do realizacji kolejnej inwestycji

07-08-2019

Z obiektu będą korzystać nie tylko miejscowi strażacy. Powstanie tam również Dom Ludowy, który może być miejscem wielu spotkań, organizacji ważnych dla miejscowości wydarzeń kulturalnych oraz działań lokalnych stowarzyszeń. Aktualna lokalizacja Domu Ludowego nie pozwala na jego efektywne wykorzystywanie ze względu na m.in. mało funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń oraz usytuowanie na I piętrze.

Ponadto w budynku znajdzie się też miejsce na bibliotekę, która zostanie przeniesiona z obiektu znajdującego się naprzeciwko stadionu sportowego.

Przedmiot planowanej inwestycji obejmuje m.in. wykonanie rozbudowy i termomodernizacji obiektu, wymianę okien i drzwi oraz prac wykończeniowych wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Zainteresowani Wykonawcy mają czas na składanie ofert do 20 sierpnia br., do godziny 10:00. Termin realizacji zadania szacuje się na jesień 2020 roku. Więcej szczegółowych informacji dotyczących przetargu na: BIP

Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2019-08-07