Gmina szuka wykonawców na zadania drogowe.

05-03-2018

Na terenie Gminy powstanie kilka nowych dróg asfaltowych oraz położony zostanie nowy „dywanik” na drogach, które tego najbardziej wymagają. Mieszkańcy takich miejscowości jak Durdy, Ślęzaki czy Kaczaki doczekają się w końcu nowych dróg o nawierzchni asfaltowej. W ramach ogłoszonego przetargu realizowane będą również drogi o nawierzchni z kamienia oraz granulatu betonowego (w Knapach i Ślęzakach).

W ramach w/w inwestycji powstanie: 1003 m nowych dróg asfaltowych o szerokości od 3 do 3,5 m wraz z utwardzeniem poboczy , 188 m nakładek asfaltowych, położonych na spękany asfalt ( Wola Baranowska), 218 m dróg o nawierzchni z kamienia oraz 450 m dróg z nawierzchnią granulatu betonowego.

Oferty na powyższe zadania można składać w Urzędzie Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, w pok. 5 (Sekretariat) w terminie do dnia 16.03.2018 r. do godziny 10:00.

Więcej informacji dotyczących ogłoszonego przetargu, znajdą Państwo w zakładce BIP: www.baranowsandomierski.pl/bip

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-03-05