GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY PRZEDSZKOLAKÓW

14-06-2016

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY PRZEDSZKOLAKÓW

W Przedszkolu w Skopaniu od 1 stycznia 2016 wprowadzana jest innowacja  „Przygoda z matematyką”. Innowację zamierzamy kontynuować w przyszłym roku szkolnym. Podsumowaniem kilkumiesięcznej pracy w tym zakresie w grupach dzieci 5 i 6 letnich było zorganizowanie Gminnego Konkursu „Matematyczne łamigłówki przedszkolaków”.

W dniu 9 czerwca w Przedszkolu w Skopaniu odbył się I Gminny Konkurs, w którym  brały udział dzieci 5- letnie z Przedszkoli: z Dąbrowicy, ze Ślęzaków, z Woli Baranowskiej, z Baranowa Sandomierskiego   i ze Skopania.   Konkurs okazał się niespodziewanie łatwy dla wszystkich dzieci, w związku z tym były tylko I miejsca. W przyszłości zamierzamy kontynuować „Matematyczne łamigłówki przedszkolaków” i liczymy na równie zdolne ekipy z przedszkoli z całej gminy.

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: Anna Smykla