Gratulacje dla "KS Wisan"

06-05-2015

Po zaciętej walce stoczonej na stadionie w Sójkowej "KS Wisan" Skopanie pokonał "Sokół" Sokolniki i wywalczył Puchar Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola. O wyniku meczu zadecydowała dogrywka, w której piłkarzom Wisanu udało się strzelić decydującego gola. Dokładnie w setnej minucie meczu rozstrzygającą bramkę strzelił Dawid Reźwicki. Zwycięzca dzisiejszego finału zagra w półfinale Pucharu Polski na szczeblu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, w której zmierzy się ze zdobwcą Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej Krosno. Dnia 13 maja 2015 roku o godz. 17.00 na stadionie w Skopaniu drużyna ze Skopania zmierzy się z "Cosmosem" Nowotaniec  w półfinale Pucharu Polski. Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów.

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: Tomasz Pruś