Hala sportowa w Skopaniu nabiera nowych kształtów i kolorów

20-03-2020

Dzięki stosunkowo łagodnej zimie, kontynuowane są prace związane z modernizacją i rozbudową hali sportowej, gdzie wykonano szereg prac, realizując gminne zadanie pod nazwą ,,Modernizacja i przebudowa istniejącego budynku hali sportowej w miejscowości Skopanie”.Na budynku pojawił się już  zarys elewacji zewnętrznej w nowoczesnych barwach.

Obecnie prowadzone są prace związane z wykończeniem instalacji wentylacyjnej jak również prace elewacyjne tj. docieplenie ścian zewnętrznych budynku hali.

Na miłośników zdrowego trybu życia już niebawem czekać będzie siłownia, zajęcia fitness i treningi.

W ostatnim czasie zostały przeprowadzone częściowe odbiory pomieszczeń wewnątrz budynku. Przekazano pomieszczenia socjalne w modernizowanej hali sportowej.

Warto podkreślić, że całkowita wartość inwestycji to ponad to 3 654 119,00 złotych, z czego blisko 1 730 000,00 złotych to środki zewnętrzne. Zakończenie inwestycji planowane jest na jesień bieżącego roku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przeprowadzonych prac remontowych:

Osoba publikująca: Ewelina Biała
Osoba aktualizująca: Ewelina Biała