Harmonogram spotkań konsultacyjnych

15-01-2016

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, społeczników, osoby zainteresowane oraz partnerów w procesie rewitalizacji na spotkania konsultacyjne w sprawie opracowywanego „Lokalnego Planu Rewitalizacji dla Gminy Baranów Sandomierski na lata 2015-2020”. W czasie spotkań możliwe będzie zgłaszanie własnych pomysłów i uwag, wyłoniony zostanie również najbardziej problemowy rejon gminy.

Już 20 stycznia o godzinie 15:30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim odbędzie się spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców Baranowa Sandomierskiego dla ulic:

DĄBROWSKIEGO, FABRYCZNA, KILIŃSKIEGO, KOŚCIUSZKI, KRAKOWSKA, KRASICKIEGO, KRÓTKA, LANGIEWICZA, MIELECKA, PIASKI, RYNEK.

O godzinie 17:30 dla Baranowa Sandomierskiego dla ulic:

GENERAŁA OKULICKIEGO, KWIATOWA, MICKIEWICZA, OGRODOWA, PODZAMCZE, WENECJA, ZAMKOWA, ZAMKOWA OSIEDLE

Pozostałe spotkania w tematyce „Wyznaczenie obszaru zdegradowanego oraz rewitalizacji na terenie wyznaczonych ulic” odbędą się według harmonogramu załączonego poniżej strony.

Zapraszamy do czynnego udziału w procesie konsultacji planu.

Zastrzega się możliwość zmiany terminu i miejsca spotkań, o czym będziemy Państwa wcześniej informować.

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz