I Otwarty Turniej Golfowy

18-11-2015

I Otwarty Turniej Golfowy z okazji Święta Niepodległości na Akademii Golfa  w Baranowie Sandomierskim

Obchody Narodowego Święta Niepodległości stały się okazją do spotkania w Baranowie Sandomierskim miłośników gry w golfa. W zawodach uczestniczyło 11 golfistów reprezentujących trzy powiaty: mielecki, tarnobrzeski i stalowowolski.  Najmłodszy zawodnik liczył sobie 14 lat, najstarszy 60- plus. Turnieju rozegrano w 3 flightach: 2 czteroosobowe i 1 trzyosobowy, w trzech rundach po trzy dołki każda.

Pogoda dla graczy okazała się bardzo łaskawa, dlatego golfiści mogli wykazać się w pełni swoimi umiejętnościami. Jak przyznali sami gracze poziom zawodów był bardzo wysoki a walka przy dołkach bardzo wyrównana.

W ostatecznej klasyfikacji I miejsce zajął Roman Zdyra, II miejsce Krzysztof Pitra, III miejsce Kazimierz Idzik. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody i  dyplomy. Specjalną nagrodę organizatorzy ufundowali także dla najmłodszego zawodnika.

Turniej tradycyjnie zakończyło wspólne spotkanie i poczęstunek w domku golfisty. Organizatorem wydarzenia była Akademia Golfa działająca przy Zamku w Baranowie Sandomierskim.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Tomasz Pruś