Informacja dla osób, które złożyły deklaracje o przystąpieniu do projektu OZE

02-08-2017

Złożony przez Gminę Baranów Sandomierski łącznie z Gminami z powiatu tarnobrzeskiego i lubaczowskiego, w dniu 2 marca 2017 roku, wniosek o dofinansowanie projektu pn.  „Rozwój odnawialnych źródeł energii na terenie gmin: Baranów Sandomierski, Gorzyce, Horyniec-Zdrój, Lubaczów, miast Lubaczów, Narol, Nowa Dęba” przeszedł pozytywnie etap oceny formalnej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego i został zakwalifikowany do ostatniego etapu weryfikacji – oceny merytorycznej. Z przyczyn niezależnych od Gminy Baranów Sandomierski termin ww. oceny został wydłużony do 31 sierpnia br. http://www.rpo.podkarpackie.pl/index.php/2-dane-podstawowe/1475-komunikat-o-przedluzeniu-terminu-oceny-merytorycznej-projektow-parasolowych-w-ramach-dzialania-3-1-rozwoj-oze.

W przypadku uzyskania pozytywnej oceny przedmiotowego wniosku o dofinansowanie przewiduje się podpisywanie umów z mieszkańcami i dokonywanie wpłat we wrześniu br. Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski zachęca również do odwiedzania strony internetowej Urzędu, gdzie na bieżąco umieszczane będą wszelkie informacje o projekcie.

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Agnieszka Gajda