Informacja dla Rolników

16-12-2019

Dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Urząd Miasta i Gminy Baranów Sandomierski informuje, iż w ramach pilotażowego programu priorytetowego nr 2.8 „Racjonalne gospodarowanie odpadami i ochrona powierzchni ziemi Usuwanie folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”, Gmina Baranów Sandomierski ma możliwość otrzymania 100% dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej, m.in. siatki i sznurki do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big - Bag.

Aby wziąć udział w całkowicie darmowym programie, należy podać orientacyjną masę (w kg) posiadanych w/w odpadów rolniczych do dnia 18 grudnia 2019r., osobiście w tut. urzędzie - pokój nr 24 lub telefonicznie pod nr. 15 811 85 81 wew. 115, 132. Podanie ilości w/w odpadów, pozwoli na oszacowanie kosztów kwalifikowanych.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Ewelina Biała