Informacja dla rolników, którzy ponieśli szkody w uprawach rolnych w wyniku powodzi i deszczu nawalnego

31-05-2019

Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, zawiadamia, że rolnicy którzy ponieśli szkody w uprawach rolnych w wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego tj. powodzi i deszczu nawalnego, mogą składać wnioski celem oszacowania strat.

Wnioski należy składać w tutejszym Urzędzie Miasta i Gminy (Punkt Obsługi Klienta) w godzinach pracy urzędu.

Druki wniosku wraz z klauzulą, dostępne są do pobrania w Referacie Rolnictwa (pokój nr 23) oraz na stronie internetowej Urzędu ( poniżej )

Do wniosku należy dołączyć:

- kopię wniosku o płatności obszarowe złożonego do ARiMR za rok 2019

- wydruk z Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt ( IRZ) – dotyczy rolników utrzymujących bydło, owce, kozy lub świnie.

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2019-05-31