Informacja na temat Zimnych Popiołów

02-06-2015

Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski informuje, iż w związku  z zakończeniem sezonu grzewczego, zostały usunięte kontenery na zimne popioły  w miejscowościach:
- Baranów Sandomierski, ul. Kilińskiego 1 – obok parkingu oraz ul. Zamkowa Osiedle – koło transformatora;
- Skopanie, ul. Sikorskiego;

W okresie od 01 czerwca do 31 września br.  kontenery na zimne popioły dostępne będą w miejscowościach:
- Baranów Sandomierski, ul. Langiewicza 8 (teren Gminnego Zakładu Użyteczności  Publicznej) - czynny od poniedziałku do piątku w godz.  od 7 00  do  15 00 ;
- Skopanie, ul. Dąbrówki.

Ponadto, od lipca br. uruchomiony zostanie w Skopaniu przy ul. Mieleckiej Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), gdzie również będzie można przekazywać zimne popioły.
Wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego, kontenery na zimne popioły zostaną ponownie udostępnione w poszczególnych sołectwach według zapotrzebowania zgłaszanego przez sołtysów.
Jednocześnie proszę o przestrzeganie zasady wsypywania do kontenerów jedynie  zimnego i nieżarzący się popiołu,

Osoba publikująca: Tomasz Pruś
Osoba aktualizująca: