Informacja o wynikach konkursu na Dyrektora MGOK

30-03-2016

Informujemy, że Komisja powołana zarządzeniem nr 31/2016 Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski z dnia 11 marca 2016 roku w składzie:

1. Marek Barszcz – Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy
  2. Bogdan Tomczyk – Sekretarz Gminy
  3.  Agnieszka Gajda – Referent ds. kancelaryjnych
  4. Janusz Wilk – Radny Rady Miejskiej, Przewodniczący Komisji ds. Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Zdrowia Spraw Socjalnych, Wychowania w Trzeźwości i Zatrudnienia
  5. Krzysztof Lisiecki – Członek Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu, Oddział w Baranowie Sandomierskim

po dokonaniu selekcji złożonych aplikacji zgodnie z Zarządzeniem Nr 19/2016 Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski z dnia 10 lutego 2016 roku w sprawie przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim oraz zastosowaniu technik naboru, opierających się na analizie złożonych ofert i rozmowie kwalifikacyjnej największą liczbę punktów przyznano Pani Renacie Domka. Dokumenty aplikacyjne na w/w stanowisko złożyło łącznie 5 kandydatów. Wszyscy kandydaci spełnili wymogi formalne określone w ogłoszeniu o konkursie i dopuszczeni zostali do kolejnego etapu rekrutacji. W wyniku przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych 23 marca 2016 roku kandydaci uzyskali następującą liczbę punktów: Pani Renata Domka – 24 punkty, pozostali kandydaci 18,17,16 i 4 punkty.

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Agnieszka Gajda