Informacja z otwarcia ofert.

21-03-2018

W ubiegłym tygodniu (16 marca) dokonano otwarcia ofert na realizację inwestycji pn „ Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Baranów Sandomierski”. Zadanie zostało podzielone na II części. Na pierwszą, swoją ofertę wystosowała firma „Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o. w Mielcu”, której oferta wynosi przeszło 275 tys. zł. Dotyczy to położenia nowej nawierzchni asfaltowej oraz „dywanika asfaltowego” na łącznej długości blisko 1200mb dróg zlokalizowanych na terenie takich miejscowości jak: Durdy, Ślęzaki, Kaczaki i Wola Baranowska.  Druga część zamówienia cieszyła się większym zainteresowaniem i skutkiem tego były oferty z trzech różnych firm, gdzie najniższa opiewała na kwotę 28 tys. zł, a złożyła ją „Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa PIOTRANS Piotr Stępień” z Padwi Narodowej. W tym przypadku dotyczy to dróg o nawierzchni z kruszywa o łącznej długości przeszło 600mb w miejscowościach: Knapy i Ślęzaki. Obecnie trwa weryfikacja złożonych ofert, a jej celem jest wybór najkorzystniejszej, spełniającej wszelkie wymogi SIWZ.

Ponadto w ubiegłym tygodniu (15 marca) dokonano otwarcia ofert dotyczących rozbudowy budynku remizy OSP w Skopaniu. W przetargu wzięły udział 4 firmy. Najniższa oferta opiewała na wartość przeszło 165 tys. zł i została złożona przez "ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY „MALBUD” Józef Dolot” z Mielca. W ramach tego zadania zrealizowane zostaną takie prace jak:

1) wykonanie instalacji c.o. – rurociągi i osprzęt,

2) wykonanie instalacji c.o. – kotłownia,

3) wykonanie instalacji wodnej i armatury,

4) wykonanie instalacji wewnętrznej - kanalizacja,

5) wykonanie sytemu wykrywania gazów – wentylacja,

6) wykonanie wentylacji mechanicznej,

7) wykonanie okładzin ścian wewnętrznych,

8) wykonanie podłóg i posadzek.

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-03-21