Informacje o budowie ośrodka radiolokacyjnego w Gminie Baranów Sandomierski

24-04-2015

W związku z pytaniami mieszkańców Gminy Baranów Sandomierski dotyczącymi planowanej do realizacji na jej terenie inwestycji Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, polegającej na budowie urządzenia dozorowego, służącego wypełnieniu zobowiązań międzynarodowych Polski w zakresie zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa ruchu lotniczego nad terytorium naszego kraju, poniżej zamieszczone zostały do pobrania elektroniczne wersje dokumentów dotyczących przedmiotowego zadania inwestycyjnego, tj.: Opinia Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie, Ekspertyza przedsięwzięcia wykonana przez firmę WASKO S.A. oraz dokumentacja fotograficzną podobnych urządzeń funkcjonujących na terenie Polski.

Osoba publikująca: Tomasz Pruś
Osoba aktualizująca: Tomasz Pruś