Jubileusz powstania Gminnej Orkiestry Dętej.

30-11-2017

Nasza orkiestra ma już roczek! Z tej okazji w MGOK-u odbyło się spotkanie, w którym oprócz członków zespołu, uczestniczyli także rodzice i dziadkowie, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Była to okazja do integracji, ale przede wszystkim do zaprezentowania postępów, jakie orkiestra poczyniła w ciągu roku pracy. Usłyszeliśmy dwa marsze oraz pierwsze wprawki kolędowe. Mini koncert zakończył się burzą braw. W spotkaniu uczestniczył burmistrz Marek Mazur, który przekazał wyrazy uznania dla wszystkich młodych artystów, pogratulował talentu i zaangażowania, a także życzył wielu sukcesów. - Kiedy rok temu tworzyliśmy orkiestrę często można było się spotkać z powątpiewaniem, czy ona faktycznie powstanie – podkreślił burmistrz. – Dziś już wiemy, że się udało, dzięki waszej i waszych rodziców wytrwałości i zapałowi. Z kolei Marek Kosior, dyrygent orkiestry podziękował rodzicom za wspieranie wysiłków swoich pociech i czuwanie nad rozwojem ich umiejętności muzycznych. Podziękowania złożyła również dyrektor MGOK-u Renata Domka.

Życzymy by miłość do muzyki i wspólnego muzykowania nigdy w Was nie wygasła. Niech realizowana wspólnie pasja sprawia, że w repertuarze Gminnej Orkiestry Dętej stale będą się pojawiały nowe utwory, które będą cieszyć Waszych słuchaczy, a Wam przyniosą twórczą satysfakcję.

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2017-11-30