Kampania listopadowa "Nie zawsze wędzone trzyma dłużej"

24-11-2015

Motywem przewodnim kampanii są zniszczone płuca, które zostały „uwędzone” dymem tytoniowym i nie nadają się już do zdrowego i długiego życia. Hasło kampanii „Nie zawsze wędzone trzyma dłużej” uzupełnia przesłanie kampanii. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnobrzegu przystąpiła do kampani  "Nie zawsze wędzone trzyma dłużej". Kampania ma nie tylko zachęcić społeczeństwo do nierozpoczynania palenia lub do zerwania z nałogiem, ale przede wszystkim zwrócić uwagę na problem palaczy, którzy nie szanują obowiązku nieszkodzenia innym, paląc zarówno przy dorosłych, jak i przy dzieciach oraz na biernych palaczy dymu tytoniowego, którzy przyzwalają na palenie w ich obecności.

W załączeniu materiały informacyjne, które w bardzo dosadny sposób przedstawiają spustoszenia w ludzkich płucach poczynione przez papierosy. Więcej inforamcji na stronie www.gis.gov.pl. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz