"Kluby Wiosny i Jesieni" u Lasowiaków

13-01-2016

Na spotkanie podsumowując projekt przybyli uczestnicy projektu jak również zaproszeni goście, wśród których znaleźli się przedstawiciele Powiatu oraz  Gmin Baranów Sandomierski i Nowa Dęba w tym Sołtysi - gospodarze miejscowości Tarnowska Wola i Wola Baranowska.

W trakcie uroczystości kończących projekt, nie zabrakło również przedstawicieli dwóch organizacji pozarządowych, tj. Towarzystwa Włościańskiego ŁUGI z Tarnowskiej Woli oraz Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Lokalnej „GAJ” w Woli Baranowskiej. Organizacje te m.in. zapewniły pomoc / wsparcie wolontariuszy, bez których to realizacja projektu nie byłaby możliwa. Nie sposób również wspomnieć o tym, iż spotkanie rozpoczęło się od występu chóru z Woli Baranowskiej, który bardzo pozytywnie zaskoczył zwłaszcza osoby przybyłe spoza Woli

Baranowskiej.

Spotkanie, które kończyło projekt było ponadto miejscem, w którym dyskutowano nt. lokalnej polityki senioralnej, kontynuacji działań realizowanych na rzecz seniorów przez Samorządy Lokalne oraz Stowarzyszenie „Lasowiacka Grupa Działania”. Dla przypomnienia dodamy, iż był to kolejny projekt, jaki został zrealizowany na rzecz seniorów przez tą organizację w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Lidia Ciesielska