Kolejne nowe miejsca postojowe dla samochodów w Skopaniu Osiedlu

07-12-2016

W ramach inwestycji powstało 5 nowych miejsc postojowych i teren utwardzony tzw. „gniazdo” pod pojemniki na odpady, które będą służyć mieszkańcom ul. Parkowej w Skopaniu.

Prace objęły utwardzenie terenu o powierzchni przeszło 100m kw. Inwestycja zrealizowana została na wniosek mieszkańców Skopania Osiedle, w celu zapewnienia dogodnego dostępu do pojemników na śmieci, które dotychczas ustawione były na trawniku. W ramach zadania zagospodarowany został cały teren, gdzie między innymi powstało 5 nowych miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Wykonanie utwardzenia terenu przyczyniło się również do poprawy wizerunku Osiedla w okolicy Zespołu Szkół w Skopaniu.

Zadanie finansowane było ze środków gminnych przy wsparciu finansowym Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Tarnobrzegu, a całość zadania zamknęła się kwotą 10 840 zł.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz