Kolejny budynek do termomodernizacji

21-06-2019

19 czerwca podpisano umowę na wykonanie prac termomodernizacyjnych budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Knapach. Zakres robót obejmuje docieplenie ścian powyżej i  poniżej gruntu, docieplenie stropu na parterem wełną mineralną oraz wykonanie stolarki drzwiowej.

Zadanie zostanie zrealizowane przez firmę: Wojciech Sadowski „Matyld-BUD” Firma remontowo-budowlana, za kwotę blisko 90 tys. zł. Na powyższe prace pozyskano dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w wysokości 51 tys. zł. Termin zakończenia zadania wyznaczono na połowę października 2019 roku.

Należy podkreślić, że dzięki przeprowadzonym pracom zwiększy się efektywność energetyczna obiektu, przy równoczesnym zmniejszeniu kosztów jego eksploatacji.

Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2019-06-21