Komunikat Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

16-04-2020

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, w trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz interesntów, ograniczył bezpośrednie załatwianie spraw i apeluje o jak najczęstsze korzystanie przy załatwianiu sprawy bieżących, poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. W sprawach ważnych i nie cierpiących zwłoki interesaci przyjmowani zostaną po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Informujemy, że wypełnianie wniosków obszarowych za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus rozpoczęło się od 15 marca i potrwa do 15 maja 2020 roku. W biurze Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Tarnobrzegu wyznaczony został doradca,  który udzieli niezbędnych informacji dotyczących wypełniania wniosków obszarowych jak i rolnośrodowiskowoklimatycznych.

Szczegóły na poniższym plakacie :

Osoba publikująca: Ewelina Biała
Osoba aktualizująca: Jakub Marek