Koncert młodych pianistów

23-05-2019

Kilkanaście osób wystąpi w piątek przed szerszą publicznością i zaprezentuje swoje postępy w nauce gry na fortepianie. Na co dzień młodzi artyści ćwiczą pod okiem instruktorki MGOK-u Katarzyny Dereń.

- Muzycy zaprezentują kilkanaście popularnych melodii, o różnym stopniu trudności – tłumaczy instruktorka. - Będzie zatem np. „Melodia francuska”, ale także usłyszymy Chopina. Niektóre dzieci w ciągu tych kilku miesięcy nauki bardzo się rozwinęły, cierpliwie ćwiczą i są tego efekty. A dla tych mniej zmobilizowanych, koncert będzie okazją do zweryfikowania swoich umiejętności i zmobilizowania się w przyszłym sezonie.

W tym roku zakończenie sezonu artystycznego w sekcji fortepianu odbędzie się wyjątkowo uroczyste. Koncert odbędzie się bowiem w salach baranowskiego zamku. Mile widziani są rodzice, dziadkowie, ale także wszyscy zainteresowani. Wstęp jest wolny. Początek w piątek 24 maja o godz. 18.00.

rd

Osoba aktualizująca: