Końcowy odbiór robót dotyczących remontu przepustu w Woli Baranowskiej.

31-12-2015

Końcowy odbiór robót dotyczących remontu przepustu w Woli Baranowskiej.

W dniu 30.12.2015 r. odbył się końcowy odbiór robót dotyczących remontu przepustu na rowie nr 1 „Kaczówka” w sołectwie Wola Baranowska. Przedmiotowe zadanie realizowane było w całości ze środków finansowych  wyodrębnionych do dyspozycji sołectwa Wola Baranowska. Komisja po zbadaniu jakości wykonanych robót stwierdziła, że roboty zostały wykonane w całości, w terminie,  zgodnie z zakresem określonym w umowie i odebrane bez zastrzeżeń.

Wykonawcą zadania był Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Tarnobrzegu. Wartość wykonanych robót brutto wynosiła 4 950,00 zł.

Okres gwarancji na wykonane roboty wynosi 36 m-cy od dokonania odbioru końcowego.

Z w/w faktu została sporządzona dokumentacja fotograficzna która stanowi załącznik do niniejszej informacji.

Tekst. Janusz Magda

Osoba publikująca: Anna Smykla