Kondolencje

14-02-2018

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że w dniu 12 lutego odeszła jedna z najbardziej aktywnych i rozpoznawanych działaczy Gminy Baranów Sandomierski- Pani Kazimiera Kwiatkowska. Przez wiele lat angażowała się w liczne inicjatywy lokalne oraz czynnie uczestniczyła w życiu społecznym i kulturalnym. Długie lata wspierała działalność Zespołu Obrzędowego „Lasowiaczki”. W latach 1994-1996 sprawowała funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski. Przez 14 lat pełniła funkcję Radnej Rady Miejskiej w Baranowie Sandomierskim, w tym Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej. Przez 7 lat była Przewodniczącą Zarządu Rady Osiedla Miasta Baranów Sandomierski.  W roku 2016 odznaczona tytułem honorowym "Zasłużony dla Miasta i Gminy Baranów Sandomierski". Kazimiera Kwiatkowska jako samorządowiec działała również na obszarze całego powiatu, pełniąc w latach 2002-2006 funkcję Radnej Rady Powiatu Tarnobrzeskiego. Zawsze z wielką, charakterystyczną dla siebie, energią i entuzjazmem, podejmowała się trudnych i wymagających zadań samorządowca, pomagając w rozwiązywaniu spraw ważnych dla mieszkańców naszej Gminy.

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki
Data wytworzenia: 2018-02-14